ISO BLOCO ONE TAŚMA ROZPRĘŻNA 82/5-30

461,25 zł
Brutto
ISO CHEMIE

Taśma iso-chemie multifunkcyjna, specjalistycznie uszczelniająca, folia iso-bloco one szerokość 82/5-30, Stosowana przy montażu pasywnym. Taśma piankowa, 12 metrów w rolce, cena za rolkę tasmy, sprzedaż wyłącznie pełnych rolek taśmy

Rozmiar
Ilość

Produkt na zamówienie.

ISO-BLOCO One to multifunkcjonalne specjalistyczne tworzywo piankowe do uszczelniania fug z ponad przeciętną funkcjonalną gamą zastosowania. Przy wartości - a równej  0,00 m3/[h • m • (daPa)n] skomprymowana taśma jest we  wnętrzach pomieszczeń w 100 % szczelna i przyczynia się tym do obniżenia konwekcyjnej utraty ciepła. ISO-BLOCO One posiada ponadto optymalny spadek dyfuzji pary z wewnątrz na zewnątrz (50 : 1), w celu efektywnego umożliwienia przepływu wilgoci na zewnątrz, umożliwiając  przez to szybkie wysuszenie fugi. Wysoki potencjał i właściwości uszczelniające oraz ponadprzeciętnie wysoka odporność na deszcz powyżej 1.000 Pa zapewniają szczególnie wysoką funkcjonalność ISO-BLOCO One w porównaniu do konwencjonalnych tworzyw uszczelniających.

Zastosowanie

ISO-BLOCO One jest pojedynczą taśmą uszczelniającą piankowa, która jednoczy w sobie wszystkie wymagania montażowe ustawy energooszczędnej (EnEV) w jednym produkcie.
Z tego powodu nadaje się znakomicie do bezpiecznego, bezproblemowego i czasowo oszczędnego uszczelnienia połączeń przy wbudowywaniu okien i drzwi . 
Inteligentne tworzywo uszczelniające działa funkcjonalnie na trzech płaszczyznach:
na zewnątrz uszczelnia fugi przeciwko sile opadów deszczu, w środkowej części gwarantuje tłumienie ciepła i hałasu oraz w części wewnętrznej gwarantuje hermetyczność powietrza, hamując jednocześnie tworzenie się pary.
W ROLCE (82/5-30) 12 METRÓW TAŚMY.CENA ZA 1 ROLKĘ