ISO-TOP FASADE SEAL

38,75 zł
Brutto
ISO CHEMIE

ISO-TOP FASADE SEAL 600ml. trwale elastyczny środek uszczelniający do ochrony przed pogoda na bazie hybrydowo polimerowej, który poprzez brak blaknięcia, jak również odporność na warunki  pogodowe i promienie UV został stworzony specjalnie do uszczelniania fug ruchomych w budownictwie kubaturowym w obszarze zewnętrznym.

ISO-TOP FACADE SEAL jest przyczepny bez primer także na lekko wilgotnych podłożach, utwardza się bez pęcherzy i daje się bardzo dobrze zamalowywać farbami na bazie wody zgodnie z DIN 52452.

Ilość

Bardzo przyczepny i elastyczny, także na podłożach wilgotnych i porowatych

 • Przetwarzalny od 0 °C
 • Trwale elastyczny po wyschnięciu
 • Odpowiada ISO 11600 F-25LM (maksymalne odkształcenie całkowite 25 %)
 • Uniwersalne zastosowanie na wielu powszechnych podłożach budowlanych
 • do zamalowywania (farbami na bazie wody)
 • Przyczepny także na lekko wilgotnych podłożach
 • Bez rozpuszczalników, izocyjanatów i silikonów
 • Nie koroduje
 • Brak tworzenia plam na podłożach porowatych, jak np. kamień naturalny, kostka, marmur, granit
 • opowiada wymaganiom EnEV (ustawa energooszczędna) i spełnia wymagania RAL „Leitfaden zur Montage („Wytyczne do montażu”)
 • Trwale elastyczny środek uszczelniający ISO-TOP FACADE SEAL nadaje się najlepiej do niezawodnego uszczelniania fug ruchomych w obszarze zewnętrznym budownictwa kubaturowego zgodnie z DIN 18540, do uszczelnień fug zewnętrznych przy renowacjach oraz w nowym budownictwie zgodnie z DIN 4108-7 oraz do uszczelnień zewnętrznych fug w budownictwie masywnym. Natryskowy środek uszczelniający stosowany jest  pomiędzy ramy okien i drzwi, a murem, ewentualnie pomiędzy fugi rozciągliwe pomiędzy materiałami konstrukcyjnymi. 

ZAKRES STOSOWANIA

Trwale niezawodne uszczelnienie w budownictwie

Trwale elastyczny środek uszczelniający ISO-TOP FACADE SEAL nadaje się najlepiej do niezawodnego uszczelniania fug ruchomych w obszarze zewnętrznym budownictwa kubaturowego zgodnie z DIN 18540, do uszczelnień fug zewnętrznych przy renowacjach oraz w nowym budownictwie zgodnie z DIN 4108-7 oraz do uszczelnień zewnętrznych fug w budownictwie masywnym. Natryskowy środek uszczelniający stosowany jest  pomiędzy ramy okien i drzwi, a murem, ewentualnie pomiędzy fugi rozciągliwe pomiędzy materiałami konstrukcyjnymi.  

Środek uszczelniający odporny na warunki pogodowe, na suche i wilgotne podłoża

ISO-TOP FACADE SEAL może być stosowany na wszystkich powszechnych podłożach budowlanych, jeśli tylko są one nośne, czyste i wolne od kurzy i tłuszczów. Najlepsze właściwości przyczepne środek uzyskuje na podłożach suchych. Ponadto przyczepny jest na podłożach wilgotnych, a nawet pod wodą. Utwardzanie następuje poprzez wilgotność powietrza przy temperaturze pomieszczenia od zewnątrz do wewnątrz i spowalnia się wraz z upływem czasu. Dla dziecinnie prostego przetwarzania do dyspozycji mamy pistolet ISO-TOP PRESSFIX.

Karta techniczna do pobrania w zakładce załączniki. 

Załączniki

Pliki do pobrania