Membrana EPDM (zew) z klejem 250mmx0,75

263,10 zł
Brutto
Stratofolio

EPDM z paskiem kleju SK 25mm, szerokość 250mm, w rolce 25 mb, paroprzepuszczalny, do uszczelniania połączeń okiennych fasadowych z murem od strony zewnętrznej.

Cena za 1 rolkę=25mb. 

Rozmiar
Ilość


Membrany z EPDM z powodu swojej molekularno krzyżowej struktury nie ulegają starzeniu pomimo działania czynników zewnętrznych: promieni słonecznych ,UV, zanieczyszczeń chemicznych , wody i ekstremalnych temperatur. EPDM nie zawiera plastyfikatorów które mogły by wyparować ,zostać wypłukane lub w inny sposób przeniknąć do otoczenia. Wytrzymałość i elastyczność membran pozostaje niezmieniona przez dziesiątki lat bez oznak skurczów, topnień, stwardnień , lub pęknięć.

Membrana pozostaje elastyczna w tem. -40 do + 150 s.C

Trwałość użytkowa EPDM określona jako minimum 150% wydłużenia przy zerwaniu w okresie 50 lat w instalacjach eksponowanych (zewnętrznych).EPDM są także wysokoodporne na działania chemiczne , ataki gryzoni , grzybów bakterii i mikroorganizmów .EPDM nie absorbuje wody. EPDM posiada zdolność kompensowania termicznych i konstrukcyjnych ruchów podłoża dzięki wydłużeniu liniowemu w płaszczyźnie wyrobu osiągającemu 300% i ponad 100% w innych kierunkach i w każdej temperaturze.W przeciwieństwie do wielu termoplastycznych materiałów EPDM nie posiada wyraźnej granicy plastyczności , zdeformowany do ekstremalnych możliwości zawsze powróci do pierwotnego kształtu, wielkości i grubości.


Dane: 

Szerokość 250mm
Długość rolki 25mb
Grubość 0,75 mm
Szerokość paska kleju - 25mm, występuje również w wersji z paskiem butylu.