Membrana - EPDM (zew) z klejem 350mmx0,75 - Folie do okien

339,48 zł
Brutto
Stratofolio

Folie do okien EPDM z paskiem kleju SK 25mm, szerokość 350mm, w rolce 25 mb, paroprzepuszczalny, do uszczelniania połączeń okiennych fasadowych z murem od strony zewnętrznej.

MEMBRANA (zewnętrzna) EPDM

EPDM grubość 0,75mm z paskiem kleju SK25mm .

Cena za 1 rolkę=25mb.

Ilość


Membrany z EPDM z powodu swojej molekularna krzyżowej struktury nie ulegają starzeniu pomimo działania czynników zewnętrznych: promieni słonecznych ,UV, zanieczyszczeń chemicznych , wody i ekstremalnych temperatur.

EPDM nie zawiera plastyfikatorów które mogły by wyparować ,zostać wypłukane lub w inny sposób przeniknąć do otoczenia. Wytrzymałość i elastyczność membran pozostaje niezmieniona przez dziesiątki lat bez oznak skurczów, topnień, stwardnień , lub pęknięć . Membrana pozostaje elastyczna w tem. -40 do + 150 s.C

Trwałość użytkowa EPDM określona jako minimum 150% wydłużenia przy zerwaniu w okresie 50 lat w instalacjach eksponowanych (zewnętrznych).EPDM są także wysokoodporne na działania chemiczne , ataki gryzoni , grzybów bakterii i mikroorganizmów .EPDM nie absorbuje wody. EPDM posiada zdolność kompensowania termicznych i konstrukcyjnych ruchów podłoża dzięki wydłużeniu liniowemu w płaszczyźnie wyrobu osiągającemu 300% i ponad 100% w innych kierunkach i w każdej temperaturze. W przeciwieństwie do wielu termoplastycznych materiałów EPDM nie posiada wyraźnej granicy plastyczności , zdeformowany do ekstremalnych możliwości zawsze powróci do pierwotnego kształtu, wielkości i grubości.

Dane: 

Szerokość 350mm
Długość rolki 25mb
Grubość 0,75 mm
Szerokość paska kleju - 25mm