LISTWA TERMICZNA XPS

14,15 zł
Brutto
ZATHERM

Listwa przyparapetowa XPS to doskonała alternatywa dla systemowych profili przyparapetowych z PCV. Poza lepszymi parametrami cieplnymi Listwa Termiczna XPS jest konkurencyjna cenowo. Dodatkowo daje możliwość dopasowania wysokości profilu w granicach od 25 do 45 mm.

Rozmiar
Ilość

Listwa przyparapetowa XPS 1180mm:

- WYSOKOŚĆ 35mm bez listwy PCV

-WYSOKOŚĆ 45mm BEZ LISTWY PCV

 

UWAGA! PO ZAKUPIE PROSZĘ O PODANIE NAZWY PROFILU...

Towar wykonywany na zamówienie, termin realizacji od 4 do 5 dni roboczych...

 

 

Listwa przyparapetowa XPS to doskonała alternatywa dla systemowych profili przyparapetowych z PCV. Poza lepszymi parametrami cieplnymi  Listwa Termiczna  XPS jest konkurencyjna cenowo. Dodatkowo daje możliwość dopasowania wysokości profilu w granicach od 25 do 45 mm.

Dzięki zastosowaniu do jej produkcji surowca XPS, firmy Synthos S.A. poza jej zaletami izolacyjnymi, uzyskujemy termo-listwę o wysokiej wytrzymałości na obciążenie. Dla XPS PRIME S/G 30 wynosi ono 300 kPa, co pozwala nam na obciążenie, z dużym zapasem,  60 kg/mb - XPS 300 kPa i do 120 kg/mb - XPS 700 kPa.

Wszystkie  Listwy Termiczne XPS są wykonywane indywidualnie pod konkretny system okienny. W celu dodatkowego uszczelnienia w połączeniu z ramą okienną wyposażone są także w uszczelkę rozprężną.

Uwaga!
Szerokość listwy dopasowana jest do szerokości profilu okiennego z uwzględnieniem "wsunięcia" parapetów.