Wycieraczki zewnętrzne Wolfa

Aktywne filtry

Wycieraczki przydomowe Wolfa Wycieraczki Wolfa – znakomite wycieraczki do obuwia zamontowane przed domem skutecznie zapobiegają przed wnoszeniem pisaku z ulicy do domu.

*Poliester z włóknem szklanym w którego są one wykonane powoduje że są one:
- gładkie i pozbawione porów co ułatwia czyszczenie
- stabilne i odporne na uderzenia
- całkowicie odporne na warunki atmosferyczne
- łatwe w montażu

Wylot dolny pozwoli abywoda deszczowa została odprowadzona poza wycieraczkę.
Wysokość skrzynki wycieraczki równa się 7,5 cm.
Szerokości wycieraczek Wolfa:
- 60x40
- 70x50
- 100x50

Różne rodzaje pokryć umożliwiają dostosowanie do potrzeb użytkowników. Typy pokryć wycieraczek Wolfa:
- Wycieraczka Wolfa z rusztem siatkowym wykonanym z stali ocynkowanej to najtańsza ale elegancka wycieraczka.
- Wycieraczka Wolfa z rusztem kratowym 30x30 stalowa ocynkowana to znakomita bardzo mocna wycieraczka która może być zamontowana na trakcie między domem i ogrodem gdy pod butami może zbierać się dużo mokrego piasku który go skutecznie usunąć.  

Wycieraczki stalowe Wolfa z rusztem kratowym 30x30 doskonale nadaje się przed garaż, magazyn, wiatę, halę wszędzie tam gdzie skutecznie i szybko trzeba oczyścić ciężkie buty robocze albo kalosze. Typ rusztu kratowego 30x30 to taki ruszt typu ,,greting ‘’ doskonale znany w firmach w których zbudowane są przejścia np. nad maszynami czy górą między halami.

Wycieraczka stalowa ocynkowana Wolfa z rusztem kratowym 30/10 stalowym ocynkowanym to wycieraczka którą montuje się wszędzie tam gdzie gęsty ruszt ułatwia chodzenie na obcasach. Podczas wchodzenia do domu panie w butach na obcasach nie muszą chodzić na palcach. Jest to bardzo mocna ciężka wycieraczka do obuwia. Może być montowana na chodnikach przy ciężkim intensywnym ruchu pieszych, przed sklepem, garażem publicznym, halą i wiatą wystawową. Wytrzyma bardzo duży nacisk, ruch i dobrze będzie oczyszczać obuwie. Można po niej jeździć ręcznymi "paleciakami" z towarem.

-Wycieraczka Wolfa z matą gumową lekka elegancka wycieraczka która bardzo skutecznie oczyści buty z piasku i innych nieczystości przed wniesieniem ich do domu. -Wycieraczka Wolfa z matą rypsową to elegancka bardzo lekka wycieraczka która bardzo skutecznie oczyści buty z piasku i innych nieczystości przed wniesieniem ich do domu.

-wycieraczka Wolfa z matą gumowo-rypsową (wycieraczki rypsowe, wycieraczki gumowe )  to elegancka bardzo lekka wycieraczka która bardzo skutecznie oczyści buty z piasku i innych nieczystości przed wniesieniem ich do domu.

*wszystkie te typy pokryć wycieraczek można zamontować w cienkiej ramce stalowej w kostce brukowej na zewnątrz.