BELKA OKIENNA NYXON SZER.70MM

79,58 zł
Brutto
PENOSIL

PODWALINA NYXON Wykonana jest z płyty bazowej Nyxon i twardego ekstrudowanego XPS, co stanowi bardzo wytrzymałe, a także dobrze izolujące podparcie dla każdego rodzaju stolarki. Podwalina może być wykonana z samej płyty bazowej lub w połączeniu z twardym ekstrudowanym XPS.

Współczynnik przenikalności cieplnej od 0,037 W/m*K oraz wytrzymałość na nacisk do 87 kg/cm2 - to niewątpliwe zalety tych rozwiązań. Belki typu L są produkowane nie tylko jako standardowe. Możliwe jest wykonanie na każdy wymiar, zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Wyroby tej marki, o wysokiej izolacyjności termicznej, mają szerokie zastosowanie. Przykładowo płyta bazowa Nyxon może być wykorzystywana w budownictwie pasywnym.

Dostępne wysokości od 30 mm do 250 mm. Inne wymiary na zapytanie.

Rozmiar
Ilość

PODWALINA NYXON
Wykonana jest z płyty bazowej Nyxon i twardego ekstrudowanego XPS, co stanowi bardzo wytrzymałe, a także dobrze izolujące podparcie dla każdego rodzaju stolarki. Podwalina może być wykonana z samej płyty bazowej lub w połączeniu z twardym ekstrudowanym XPS. Płyta bazowa Nyxon pozwala na korekcję wielkości otworu pod stolarkę budowlaną. Współczynnik przenikalności cieplnej od 0,037 W/m*K oraz wytrzymałość na nacisk do 87 kg/cm2 - to niewątpliwe zalety tych rozwiązań. Belki typu L są produkowane nie tylko jako standardowe. Możliwe jest wykonanie na każdy wymiar, zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta. Wyroby tej marki, o wysokiej izolacyjności termicznej, mają szerokie zastosowanie. Przykładowo płyta bazowa Nyxon może być wykorzystywana w budownictwie pasywnym.

OPIS PRODUKTU:

  • Frezowana pod każdy profil ramy okna
  • Mechanicznie wytrzymała
  • Dobrze izoluje
  • Długość 1150 mm z systemem łączeń
  • Zbudowana z płyty bazowej Nyxon Green + XPS

DLACZEGO NYXON


Podwaliny Nyxon razem z wszystkimi produktami niezbędnymi do tzw. ciepłego montażu stolarki stanowią spójny system, charakteryzujący się bardzo korzystnymi właściwościami. Dzięki zastosowaniu odpowiednich produktów uzupełniających, belki okienne, jak też belki HS oraz typu L są montowane łatwo i szybko. Umożliwiają osadzenie stolarki otworowej w murze w sposób stabilny i gwarantują wysoką jakość montażu.

Pojedynczy element ma długość 1150 mm i jest wyposażony w system umożliwiający łączenie szeregowe kilku odcinków.

Belki okienne dostępne są w dwóch szerokościach: 60 mm oraz 70 mm.

Belki frezowane są odpowiednio do profilu ramy okna.

U=0,053 (W/m2*K)

 CENA ZA SZTUKĘ-DŁUGOŚĆ 1,15 MB

UWAGA! PO ZAKUPIE PROSZĘ O PODANIE NAZWY PROFILU...

Towar wykonywany na zamówienie,termin realizacji około 5 dni roboczych...